Sponsorzy

Współorganizatorzy

Chcesz dołączyć do grupy naszych partnerów, wystawić swoje stoisko a może dysponujesz food truckiem lub masz ciekawe pomysły na rozwój wydarzenia? Napisz maila na adres: kierskifestiwal@kalinski.pl.

MIASTO POZNAŃ

Miasto Poznań to współorganizator Kierskiego Festiwalu. Prężnie rozwijające się miasto, w którym nie ma czasu na nudę. W stolicy Wielkopolski odbywają się odbywają się liczne festiwale, w tym najbardziej rozpoznawalne z nich to: Malta Festival, Ale Kino!, Animator, Off Cinema, Art & Fashion, Festival, Pyrkon czy Międzynarodowy Festiwal Rzeźby Lodowej.

FUNDACJA EUROPEJSKIE FORUM SZTUKI

Fundacja „Europejskie Forum Sztuki” powstała w 2004 roku. Jej celem jest upowszechnianie kultury i sztuki, wspieranie działań artystów oraz animowanie wydarzeń artystycznych. Fundacja jest organizatorem Enter Enea Festival, oraz współorganizatorem cyklu koncertów „Na Falach” i corocznego Sympozjum Twórców i Teoretyków Sztuki SUMMER JAM. Fundacja bierze udział w tworzeniu unikatowego parku rzeźby i obiektów artystycznych VISUAL PARK w przestrzeni nad Jeziorem Strzeszyńskim w Poznaniu.

RADA OSIEDLA KIEKRZ

To instytucje złożona z mieszkańców osiedla, która ma bezpośredni wpływ na jego działania. W ramach swoich działań rada wspiera organizację wydarzeń kulturalnych, sportowych a także inicjatyw społecznych czy mieszkańców.

STAJNIA KALIŃSKI

To miejsce, w którym się obecnie znajdujemy, stajnia ma bardzo bogatą historię. Obiekt powstał w latach 80-tych poprzedniego wieku, głównie spełniał funkcje handlowe i hodowlane. Obecnie stajnia służy przede wszystkim jako pensjonat dla koni, przy stajni działa klub jeździecki – LKJ Kiekrz.

Sponsorzy główni

WAAB

Przedsiębiorstwo powstało ponad 30 lat temu i obecnie jest jednym z liderów produkcji betonu w Poznaniu oraz okolicy. Waab świadczy m.in. usługi dla największych firm deweloperskich w naszym regionie.

KIA, FIAT DELIK

Należy do grona autoryzowanych salonów dealerskich marki KIA, Fiat Professional. W ramach świadczonych usług oferuje zarówno sprzedaż nowych, używanych samochodów oraz ich serwis.

KALIŃSKI – UKŁADY WYDECHOWE

Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją, wymianą i serwisem układów wydechowych. Najlepszym wyznacznikiem jakości usług naszego sponsora są liczne opinie klientów, którzy cenią sobie jakość i fachowość usług. W tym roku firma obchodziła 30 lecie działalności.

GRUPA KRAWCZYK

Przedsiębiorstwo świadczy usługi związane z pracami maszyn budowlanych oraz transportem. W parku maszyn Grupy znajdują się dźwigi, koparki, ładowarki oraz wywrotki.

Partnerzy medialni

SUKCES PO POZNAŃSKU

To miejski magazyn lifestylowy kierowany nie tylko do poznaniaków. W gazecie najdziecie informacje na temat biznesu, sztuki i kultury, ciekawych wydarzeń czy ludzi związanych z regionem.

RADIO ESKA

Radio Eska to składająca się z ponad czterdziestu stacji, największa sieć radiowa w Polsce i lider słuchalności w segmencie young urban. Stacja realizuje format muzyczny CHR (Contemporary Hit Radio), czyli hity na czasie. Radio ESKA to najgorętsze kawałki, energetyczni prowadzący i najlepsze konkursy. To także najświeższe newsy z kraju, ale też z Poznania i okolic.

NASZ GŁOS POZNAŃSKI

Nieodpłatny, nowoczesny dwutygodnik miasta Poznania i okolicznych gmin. Atutami „Naszego Głosu Poznańskiego” są lojalność i aktualność. Jego integralną część stanowią artykuły dotyczące tematów najważniejszych dla mieszkańców Poznania i okolic. 

WTK

WTK – Powstała 21 listopada 1996 roku, a od 2003 r. zmieniła charakter na lokalną telewizję informacyjną, która w paśmie wieczornym nadaje na żywo informacje z Wielkopolski. Flagowymi serwisami stacji są: Puls Dnia, Wieczór WTK oraz Otwarta Antena. WTK zostało wielokrotnie nagrodzone Kryształowym Ekranem za serwisy informacyjne oraz reportaże.

ePoznan

epoznan.pl – Serwis epoznan.pl istnieje na poznańskim rynku portali regionalnych od stycznia 2002 roku. Początkowo serwis oferował głównie informacje kulturalne, jednak z upływem czasu zakres tematyczny ewoluował. Dziś jest największym serwisem informacyjnym w Poznaniu i drugim największym lokalnym portalem w Polsce.

RADIO AFERA

Poznańska całodobowa, studencka rozgłośnia Politechniki Poznańskiej, nadająca na falach ultrakrótkich od 1990 roku. Mimo pochodzenia studenckiego Radio Afera jest szeroko znane. Oprócz unikalnych i alternatywnych dźwięków, przyczyniło się do rozwoju wiele dziennikarskich talentów.

Partnerzy

FIZJO-TLEN

Gabinet Fizjo-Tlen znajduje się w Kiekrzu kilkaset metrów od Stajni Kaliński. Na miejscu znajdziecie zabiegi z dziedziny fizjoterapii, tlenoterapii, fizykoterapii, terapii manualnych. Relaks, regeneracja, rehabilitacja, dotlenienie w Twojej okolicy – polecamy

SUFMARTECH

Firma swoje początki miała w 1991 roku. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w realizacjach sufitów podwieszanych, paneli ściennych. Sufmartech głównie realizuje duże projekty zabudowy hal przemysłowych, sportowych, galerii handlowych czy hoteli.

FINO – KALIŃSKI

Powstały w 2017 roku dział firmy Kaliński prężnie rozwija się w obszarze obróbki skrawaniem stali, stali nierdzewnej oraz aluminium (frezowanie i grawerowanie) oraz obróbki plastycznej (gięcie rur).

BUMERANG – PIEROGARNIA, CUKIERNIA

Pierogarnia znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie stajnia Kaliński, w której odbywa się festiwal. Głównym daniem lokalu jak nazwa wskazuje są wyrabiane ręcznie pierogi, w ofercie znajdują się również pyszne ciasta czy treściwe dania serwowane na obiad.

PIEKARNIA I CUKIERNIA POD STRZECHĄ

Piekarnia znajduje się bezpośrednio przy stajni w Kiekrzu. Oferuje codziennie świeże wypieki; różnego gatunku chleby, bułki, bagietki rogale, ciastka i ciasta. Wysoka jakość i smakowitość produktów zapewniła piekarni miano „Najlepszej w Polsce”

BEHA-TECH

Rodzinne przedsiębiorstwo handlowe z Wielkopolski. Zajmuje się dystrybucją narzędzi, produktów i artykułów BHP. Dostarczają najlepsze rozwiązania technologiczne nawet światowym producentom.

AUTO KLIMA

Firma Auto Klima powstała w roku 1987, a od roku 1994 zajmuje się klimatyzacjami samochodowymi. Główną specjalizacją jest serwis, sprzedaż, naprawa oraz regeneracja kompresorów klimatyzacji.

WIBET BRUK

Przedsiębiorstwo zajmuje się dystrybucją kostki brukowej, ogrodzeń, ławek czy schodów na bazie grysów i żwirów i betonu tłoczonego. Dzięki stosowaniu najlepszych produktów, wyroby spełniają najwyższe standardy estetyczne i jakościowe

AUTO KASACJA

Auto Kasacja Przybychowo zajmuje się skupem i kasacją różnych pojazdów. Firma zapewnia wycenę, odbiór samochodu, natychmiastową zapłatę i odpowiednią dokumentację.

SPONSORING SPORT.PL

Sponsoring Sport.pl to innowacyjna platforma, który łączy ze sobą świat sportu oraz biznesu, a także dostarcza najnowsze informacji z branży marketingu, sponsoringu sportowego oraz promocji poprzez sport.

DOKKU

Znajdujący się w Kiekrzu Sushi Bar to unikalne miejsce, w którym poczujemy kulturę dalekiego wschodu. Ich posiłki łączą walory zarówno smakowe jaki i wizualne, przygotowywane są z niezwykłą starannością, zawsze ze świeżych produktów. Sushi z Dokku stanowi wartościowe źródło energii i inspiracji.

PAŁAC BABORÓWKO

Znajdujący się w Baborówku Pałac to miejsce niezwykłe, które spełnia funkcję hotelu oraz przestrzeni do organizacji imprez okolicznościowych czy miejsca dla koni. W Baborówku dwa razy w roku organizowany jest Festiwal Jeździecki, podczas którego można zobaczyć rywalizację najlepszych jeźdźców z kraju i zagranicy.

BUDMAR

Bud Mar to firma rodzinna z Przeźmierowa zajmująca się sprzedażą materiałów budowlanych. Przedsiębiorstwo należy do liczących się na rynku wielkopolskim dystrybutorów materiałów budowlanych i jest liderem w sprzedaży klinkieru, dachówek oraz cegieł i płytek ręcznie formowanych 

ORDO

Ordo działa na rynku poznańskim od 1989 roku. W ramach podstawowej oferty świadczą kompleksowe i innowacyjne rozwiązania w zakresie gospodarki odpadami.

V2

Klub motocyklowy zrzeszający miłośników motocykli marki Harley Davidson, organizator wielu imprez motocyklowych.

DOMINO

Domino Zabawki oferujemy szeroki asortyment artykułów szkolnych, biurowych, zestawy kreatywne oraz materiały plastyczne. W asortymencie znajdują się także ozdoby oraz akcesoria urodzinowe, kartki okolicznościowe, książki, kolorowanki, a także wiele różnych przydatnych przedmiotów. W ofercie Domino są również zabawki znanych marek w szczególności znane i lubiane gry planszowe oraz wiele, wiele innych rozpoznawalnych marek.

STOWARZYSZENIE SI

Celem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Inteligencji Sensorycznej Si jest propagowanie wiedzy o inteligencji sensorycznej i jej wpływie na życie. Kształci i podnosi kwalifikacje terapeutów, propaguje ideę wczesnej interwencji, by zapobiegać dysfunkcjom inteligencji sensorycznej, poprzez prowadzenie badań i działalność informacyjną.

ILLON HOTEL

Przestrzeń dla biznesu i gości szukających wytchnienia. Komfortowe pokoje, multimedialne sale konferencyjne, strefa relaksu, a to wszystko na najwyższym poziomie obsługi z dala od miejskiego zgiełku.

SKLEP ZOOLOGICZNY JOY

Wszystko czego potrzeba dla pupila, od małej rybki do dużego psa. Obsługa służy fachową radą w zakresie opieki nad zwierzętami. Znajdziecie tam akcesoria i karmy doskonałej jakości.

KWIACIARNIA ZAKĄTEK

LIDOR

Firmę Lidor tworzą motocykliści z krwi i kości. Prowadzą sprzedaż wszystkiego co niezbędne, żeby doposażyć Twój motocykl jak i odpowiednio się ubrać. Firma istnieje od 2007 roku sprzedając produkty przez internet a od niedawna również w nowej siedzibie w pobliskich Chybach. Lidor sprawi, że przygoda z Twoim chopperem czy cruiserem będzie jeszcze bardziej niesamowita.

KIKI BARBER

Kiki Barber to fryzjer męski i golibroda znajdujący się w Poznaniu przy Ul. Słupskiej 25. Lokal ten wzorowany jest na amerykański bar z lat 50-tych. To miejsce charakteryzuje czarno-biała szachownica na podłodze, czerwone kanapy oraz szafa grająca z której usłyszycie najpopularniejsze kawałki tych czasów. Dodatkowo na miejscu znajdziecie wiele zdjęć pin-up girls i wypijcie pyszną kawę!